pondělí 3. prosince 2012

Zatímco jsem byla v Holandsku

Zhruba týden předtím, než jsem opustila hostfamily v Holandsku, se mi ozvala rodina z Phily. Měla jsem posunutý 1st available date až na duben a oni hledali právě někoho až od dubna. Šlo o českoamerickou rodinu s 5 dětmi. Měli jsme spolu jeden telefonní hovor. HM jsem řekla, že nevím, jak to se mnou teď bude. Že si pravděpodobně budu posouvat 1st av. date a taky, že jí dám vědět další týden. Jelikož jsem pak v Holandsku skončila, vrátila se zpět do ČR a datum si posunula už na leden, napsala jsem HM, že teda jsem sorry, že si datum budu měnit, ale taky že se necítím jako dobrý match pro jejich family.
5 dětí na mě by bylo prostě moc, k tomu už předtím jsem si říkala, že nechci do rodiny, kde po mně chtějí, abych na děti mluvila česky. Sice vám rodina řekne, že budete mít hodně možností, jak si procvičit angličtinu, ale co si budem říkat, většinu času stejně budeme trávit s hostfamily.

3 komentáře:

 1. Ahojky, tak jsem ti okomentovala blog o Holandsku a píšu ještě sem, dám si tvůj blog do záložek, taky totiž teď poletím do USA :) a znovu přikládám odkaz na skupinu na fb ohledně au-pair v USA a UK ;) kdyby něco, klidně se ptej, sice v USA ještě nejsem, ale už mám alespoň vyřizování atd za sebou a snažím se o tom dost číst :D good luck!!! Snad to příště bude už konečně ONO.
  https://www.facebook.com/#!/groups/169432663200593/

  OdpovědětVymazat
 2. Ted jsem si to přečetla :D pardon ... tak ty už jsi taky takhle daleko, to je super, to budeš asi v USA ještě dřív než já, já totiž ještě jedu na 4 měsíce teď do UK tak až potom ... jinak česko-americkou rodinu bych asi taky nechtěla, za prvé ta nagličtina a za druhé že asi třeba ty svátky nebudou takový a já se na ně hrozně těším :) přeju moc moc štěstí!!! Opravdu si ho zasloužíš...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Svátky chci taky prožít správně po americku.. Jeden z důvodů proč tam jedu :)

   Vymazat